Drawer box IDEALBOX BASIC 5
Drawer box for storing written documents up to C4 format. With 5 open drawers.
Did you like this product? Add to favorites now and follow the product.

Have a Question?
(+381) 11 423 0 538 Start Live Call
Description
Drawer box for storing written documents up to C4 format. With 5 open drawers. • Drawer box with 5 open drawers
• For documents in formats up to C4
• For the desk, office and counter cabinets or shelves
• Uses recycled plastics in Blue Angel quality
Additional information
| Brand | Durable |
|---|---|
| Colour | Grey |
Recently Viewed Products
Ergomat Complete Bubble
In Stock
SKU:ECB| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Charcoal Grey |
| Length | From 60cm to 900cm |
| Width | 120cm, 60cm, 90cm |
Circle I-Beam Protector
In Stock
SKU:HCIB120-R/W| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Red, White, Yellow |
| Dimensions | 40mm x 40mm |
| Length | 1.2 m |
Ergomat Nitro
In Stock
SKU:ENO| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black |
| Length | From 60cm to 900cm |
| Width | 120cm, 60cm, 90cm |










Reviews
There are no reviews yet.