Durashield shapes
Durashield protect labels and signs from scratches and peeling
Did you like this product? Add to favorites now and follow the product.

Have a Question?
(+381) 11 423 0 538 Start Live Call
Description
Supreme V is the 5th generation of the original DuraStripe. It is the most versatile version available in that it combines durability and surface conformability to work in the broadest range of facilities with the broadest range of flooring conditions.
Additional information
| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, White |
Recently Viewed Products
Ergomat Complete Bubble
In Stock
SKU:ECB| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Charcoal Grey |
| Length | From 60cm to 900cm |
| Width | 120cm, 60cm, 90cm |
Circle I-Beam Protector
In Stock
SKU:HCIB120-R/W| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Red, White, Yellow |
| Dimensions | 40mm x 40mm |
| Length | 1.2 m |
Ergomat Nitro
In Stock
SKU:ENO| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black |
| Length | From 60cm to 900cm |
| Width | 120cm, 60cm, 90cm |










Reviews
There are no reviews yet.