0
0 items
$0.00
No products in the cart.
Occupancy Sensor for Low Overhead Detection & 60 cm LED Sign Combo with Audible Alarm
In Stock
SKU:ERGO-IWS-OSTR-60-D-ALARM-COMBO| Brand | Ergomat |
|---|
Light Curtain Sensor & 60cm LED Sign Combo(for and area up to 24Mx24M).
In Stock
SKU:ERGO-IWS-OSTR-60-D-COMBO| Brand | Ergomat |
|---|
Double Smart Sensor Combo: Vehicle Detection Sensor & 60cm LED Sign Combo
In Stock
SKU:ERGO-IWS-SSTx2-R-60-D-COMBO| Brand | Ergomat |
|---|
Ergo T-Slot Snap-In Bumper 8 mm
In Stock
SKU:TSLOT-BUMPER-Color-8| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Green, Red, Yellow |
| Length | 2 m |
DuraStripe Edge Protectors
In Stock
SKU:DEP-4x48-BK/Y| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Yellow |
| Dimensions | 10cm x 1, 3m |
DuraStripe Edge Protectors
In Stock
SKU:DEP-10x48-B/Y| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Yellow |
| Dimensions | 25.5cm x 1, 3m |
Rounded Edge Surface Bumper
In Stock
SKU:RESB120-ESD-W| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Red, White, Yellow |
| Dimensions | 11mm x 40mm |
| Length | 1.2 m |
Large Rectangle Surface Bumper
In Stock
SKU:LRSB120-BK/Y| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Red, White, Yellow |
| Dimensions | 20mm x 75mm |
| Length | 1.2 m |
Rectangle Surface Bumper
In Stock
SKU:RSB120-R/W| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Red, White, Yellow |
| Dimensions | 20mm x 50mm |
| Length | 1.2 m |
Round Surface Bumper
In Stock
SKU:RDSB120-ESD-BK| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Red, White, Yellow |
| Dimensions | 30mm x 40mm |
| Length | 1.2 m |
Conic Surface Bumper
In Stock
SKU:CSB120-ESD-W| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Red, White, Yellow |
| Dimensions | 36mm x 36mm |
| Length | 1.2 m |
XLarge Square Corner Bumper
In Stock
SKU:XLSCB120-R/W| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Red, White, Yellow |
| Dimensions | 63mm x 88mm |
| Length | 1.2 m |
Large Square Corner Bumper
In Stock
SKU:LSCB120-BK/Y| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Red, White, Yellow |
| Dimensions | 46mm x 50mm |
| Length | 1.2 m |
Square Corner Bumper
In Stock
SKU:SCB120-ESD-BK| Brand | Ergomat |
|---|---|
| Colour | Black, Red, White, Yellow |
| Dimensions | 25mm x 33.5mm |
| Length | 1.2 m |

Need Help?
Customer Service
Store Information
Copyright 2025. TKS Group














